advertise
کفش فروشی آنلاین - کفش تعطیلات

آشنایی با فروشگاه کفش تعطیلات

پا، قلب دوم انسان...

حتما می دانید که انسان ها دو قلب دارند . همه ما یکی از قلب ها را به خوبی می شناسیم که پشت قفسه سینه می باشد و خون و اکسیژن را به تمام نقاط بدن می رساند اما قلب دوم کجاست ؟ قلب دوم در قسمت پایین بدن ما یعنی ساق پا تا پاشنه قرار گرفته است. در واقع عضلات پا همان قلب دوم ما هستند معمولا قلب ما خون را با اکسیژن به کل بدن می رساند. خون در طول رگ ها حرکت می کند تا به کل بدن برسد اما همین خون باید دوباره مسیری را طی کند تا به قلب برگردد. عملکرد قلب برای این پروسه کافی نیست. رگ ها نیز نمی توانند به تنهایی کاری از پیش ببرند، زیرا نیروی کافی برای پمپاژ خون از پایین بدن به سمت قلب ندارند. در چنین حالتی عضلات پا نقش بسیار برجسته ای در عملکرد رساندن خون به قلب ایجاد می کنند و خون را به سمت جای اصلی که همان قلب می باشند، تحویل می دهند. انقباضات و ریلکس شدن عضلات باعث می شود که خون به قلب انسان برگردد.

فروشگاه تعطیلات

فروشگاه تعطیلات

معرفی فروشگاه کفش تعطیلات

فروشگاه کفش تعطیلات، واقع در استان اصفهان، یکی از معدود فروشگاه های آنلاین کفش فروشی در ایران است که ارائه دهنده بهترین قیمت ها در زمینه کاری خود می باشد. این فروشگاه از سال ۱۳؟؟ آغاز به کار کرد و از همان ابتدا رسالت خود را بر پایه ی ارائه ی بهترین قیمت ها بنا نهاد. این روزها مخاطبان ما، کفشِ تعطیلات را یک فروشگاه کیف، کفش و جوراب با قیمت ارزان در سراسر ایران می شناسند و با اعتماد چندباره به این مجموعه و انجام خریدهای مکرر از این کفش فروشی آنلاین، نام آن را بر سر زبان ها انداخته اند.

فروشگاه کفش تعطیلات
فروشگاه تعطیلات
- خریدی مطمئن: سایت کفش تعطیلات از جمله معتبرترین سایت هایی است که از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، نماد اعتماد (یا همان ای نماد) خود را دریافت کرده است.

- ارسال محصولات به سراسر ایران: چه در شمال ایران باشید و چه در جنوب، مستقیما محصول شما را برایتان ارسال خواهیم کرد و مانعی از این بابت وجود نخواهد داشت. 

- کیفیت بالای محصولات: تمامی مدل های کفش معرفی شده در کفش فروشی آنلاین کفش تعطیلات، از کیفیت استاندارد برخوردار می باشند و عمدتا ساخت کشور عزیزمان ایران هستند.

- بسته بندی ویژه محصولات: جهت اطمینان از سلامت ارسال محصولات، بسته بندی محصولات با کیفیت قابل قبولی انجام خواهد شد تا بسته شما سالم به مقصد برسد.