advertise

برای پرداخت نگران چی هستی؟

برای پرداخت نگران چی هستی؟

فروشگاه کفش تعطیلات معتبرترین فروشگاه کفش در ایران

نحوه ارسال

نحوه ارسال

مشتری می تواند در همه ی روز های کاری به صورت ۲۴ ساعته سفارش خورد را ثبت کند. به این صورت که پس از ورود به سایت و انتخاب محصول مورد نظر،و انتخاب رنگ و سایز، کاربر به درگاه پرداخت وصل می شود و بعد از پرداخت وجه مورد نظر، سفارش شما ثبت شده و در لیست سفارشات قرار می گیرد و در اولین روز کاری برای شما ارسال می شود. محصول مورد نظر برای شهر اصفهان با پیک و برای شهر های دیگر با پست پیشتاز ارسال می گردد که هزینه ارسال در زمان ثبت سفارش از مشتری دریافت می شود.

پشتیبانی

پشتیبانی

مجموعه بزرگ کفش تعطیلات برای رفاه حال مشتریان عزیز، پشتیبانی قدرتمندی را برای مشتریان فراهم کرده است به طوریکه مشتریان می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته در همه روز های کاری با شماره های   ۰۹۰۲۱۱۷۳۱۸۱  و   ۰۹۱۳۸۰۰۸۹۶۵  در تماس باشند و سوالات خود را با ما در میان بگذارند. این مجموعه همچنین صفحه اینستاگرام با آدرس  shoes.esf  ایجاد کرده است تا مشتریان عزیز بتوانند همه محصولات را از اینستاگرام نیز مشاهده کنند .

همکاری در فروش

همکاری در فروش

همکاران گرامی می توانند با مراجعه به سایت و یا صفحه اینستاگرام، کفش های مورد نظر خود را انتخاب کرده و در صفحه یا سایت خود بگذارند البته باید توجه داشت که قبل از قرار دادن عکس در سایت با شماره های پشتیبانی تماس بگیرند و یا در واتساپ پیام بدهند تا از قیمت همکاری و موجودی کفش ها با خبر شوند.
همچنین همکارانی که تمایل دارند خرید عمده از ما داشته باشند نیز می توانند با پشتیبان ما تماس بگیرند تا قیمت عمده محصولات به آن ها اطلاع داده شود.

راه های ارتباطی با مدیریت

راه های ارتباطی با مدیریت

برای ارتباط با مدیریت می توانید به آدرس " اصفهان، خیابان سپه،
روبروی درب چهلستون، کفش تعطیلات " مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های ۰۹۱۳۸۰۰۸۹۶۵ و  ۰۹۰۲۱۱۷۳۱۸۱ تماس بگیرید.

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

روش‌های ارتباط با ما

تماس تلفنی ۰۹۱۳۸۰۰۸۹۶۵